هواشناسی خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی:
برگزاری جلسه کارگروه توسعه مدیریت با محوریت تحلیل و بررسی ارزیابی عملکرد هواشناسی با حضور مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان
برگزاری جلسه کارگروه توسعه مدیریت با محوریت تحلیل و بررسی ارزیابی عملکرد هواشناسی با حضور مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان
 
به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی به منظور تحلیل و بررسی نتایج ارزیابی عملکرد سال 1399 اداره کل هواشناسی خراسان شمالی، جلسه کارگروه توسعه مدیریت با حضور مدیر کل هواشناسی استان، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رییس گروه توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان شمالی و رابطین ارزیابی به صورت وبینار برگزار شد.
مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی ضمن تقدیر از تیم ارزیابی عملکرد دستگاه جهت کسب رتبه عالی هواشناسی اشاره نمود و تصریح کرد: روند رو به رشد حوزه ارزیابی عملکرد مرهون جدیت و پشتکار تمامی حوزه ها و برگزاری جلسات منظم بررسی نقاط ضعف و قوت و آسیب شناسی حوزه های مختلف می باشد.
در این نشست گزارشی از عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1399 دستگاه ارائه و مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.
همچنین گزارش کاملی از موانع موجود در تحقق هر یک از شاخص های مربوطه از سوی رابطین ارزیابی عملکرد دستگاه ارائه گردید و توسط کارشناسان ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت پاسخ لازم ارائه شد.
فرجی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی نیز اظهار داشت: اداره کل هواشناسی خراسان شمالی در ارزیابی عملکرد سه سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و در گروه خود در شاخص های عمومی و اختصاصی عنوان عالی را کسب کرده است که جای قدردانی دارد.
وی در ادامه عنوان داشت: سامانه توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) که طی چند سال اخیر به صورت گسترده و ویژه در سطح استان فعالیت داشته، تاثیر بسزایی در کاهش خسارات در حوزه های مختلف در استان داشته و ان شاء الله با قوت به فعالیت خود ادامه خواهد داد. وی افزود: لازم است در پایان، از مدیر کل و کارکنان پرتلاش هواشناسی استان بابت سامانه تاثیرگذار تهک تقدیر گردد.


 
 
 
تاریخ:
1400/10/14
تعداد بازدید:
1033
منبع: